Du kan få personlig veiledning med å komme i gang på data og internett, slik at du kan benytte kommunens digitale tjenester.
På grunn av koronasituasjonen har vi dessverre ikke kapasitet til 1-1 veiledning. Det er fortsatt mulig å komme innom publikumslokalet for hjelp med tjenester og skjema på våre publikumsmaskiner.
Du kan få personlig veiledning med å komme i gang på data og internett, slik at du kan benytte kommunens digitale tjenester.
Vi har PC du kan låne, men du er også velkommen til å ta med din egen pc, nettbrett eller mobil. Husk nødvendig påloggingsinformasjon som BankID eller MinID.
Veilendingstimene er på tirsdager, onsdager og torsdager mellom klokken 09.00 og 11.00 og varer i cirka 45 minutter.
Bestill time ved å ringe 55 56 55 56 mellom klokken 07.45 og 15.00 på hverdager eller send epost til innbyggerservice@bergen.kommune.no
Du er alltid velkommen til Innbyggerservice i Kaigaten 4, og vi gir også veiledning utenom avtalte timer. Her har vi gratis trådløst nettverk og publikums-pcer til låns. Du kan også skrive ut og kopiere kommunal informasjon.
Du finner mer informasjon om åpningtsider på nettsiden til Innbyggerservice.