Gå tilbake til:
Du er her:

Kontaktpersoner i ordinær arbeidstid - andre bygg

Bergen kommunale bygg, Drift og vedlikehold:

Idrett, kulturbygg, parker og friluftsområder:

Tom Birkeland
Tlf: 55 56 56 62
Mobil: 97 97 87 48
Faks: 55 56 56 45
E-post: tom.birkeland@bergen.kommune.no

Administrasjonsbygg, internat, utleiebygg,
offentlige tilfluktsrom, offentlige toaletter:

Håkon Karlsen
Tlf: 55 56 56 74
Mobil: 94 50 17 36
Faks: 55 56 56 45
E-post: hakon.karlsen@bergen.kommune.no

Brannvern:

Frode Synnevåg
Tlf: 55 56 55 18
Mobil: 90 94 50 46
Faks: 55 56 56 45
E-post: frode.synnevag@bergen.kommune.no

Teknisk driftspersonell:

Arne Steinset
Tlf: 91 71 89 20
E-post: arne.steinset@bergen.kommune.no

Kommunehuset i Arna (Aktivitetshuset)
Seimshuset

Nils Helle
Tlf: 91 71 89 24
E-post: nils.helle@bergen.kommune.no

Kulturhuset i Ytre Arna
Ådnahallen

Anders Enæs
Tlf: 97 08 70 54
E-post: anders.enaes@bergen.kommune.no

Kommunehuset i Eidsvåg
Steinestø feriekoloni

Jorulf Ødegård
Tlf: 94 50 05 76
E-post: jorulf.odegard@bergen.kommune.no

Åsane Senter 36-42

Arne Greve
Tlf: 90 12 18 23
E-post: arne.greve@bergen.kommune.no

Ulriken bydelssenter

Frode Lyngbø
Tlf: 95 13 92 62
E-post: frode.lyngbo@bergen.kommune.no

Kommunehuset på Nesttun

Atle Adolfsen
Tlf: 91 71 55 36
E-post: atle.adolfsen@bergen.kommune.no

Ungdommens hus

Erwin Gindl
Tlf: 91 38 05 06
E-post: erwin.gindl@bergen.kommune.no

Elvetun 21
Haugatun bydelssenter

.