Gå tilbake til:
Du er her:

Partienes gruppesekretærer

Alle partiene som er representert i bystyret har gruppesekretærer eller politiske rådgivere. Disse har som oppgave å praktisk bistå bystyregruppens arbeid i bystyre og utvalg, og er ansatt i partiet.

for Høyres bystyregruppe
Petter W. H. Haugland
e-post: Petter.Haugland@bergen.kommune.no
telefon: 90 23 45 72

for Arbeiderpartiets bystyregruppe
Torgeir Gimse
e-post: Torgeir.Gimse@bergen.kommune.no
telefon: 41 68 65 59

for Folkeaksjonen Nei til mer bompenger
Gunnar Van Der Meeren
e-post: Gunnar.DerMeeren@bergen.kommune.no
telefon: 99 42 86 44


for Miljøpartiet De Grønne
Susanne Waage
e-post: Susanne.Waage@bergen.kommune.no
telefon: 91 16 45 36
Øyunn Stokkeland Kåset i perioden 4. mai-25. juni 2020
e-post: oyunn.kaset@bergen.kommune.no
telefon: 472 59 107

for Sosialistisk Venstrepartis bystyregruppe
Eira Vilde Martinsen Garrido
e-post: Eira.MartinsenGarrido@bergen.kommune.no
telefon: 406 40 603

for Senterpartiets bystyregruppe
Knut Olav Alhaug     
telefon:  479 09 692 
Otilie Brubæk Stokseth        
telefon: 414 88 088


for Rødts bystyregruppe
Even Sandvik Underlid
e-post: even.underlid@bergen.kommune.no
telefon: 99 42 45 36

for Fremskrittspartiets bystyregruppe
Martin Virkesdal Jonsterhaug
e-post: Martin.Jonsterhaug@bergen.kommune.no
telefon: 91 60 38 20

for Venstres bystyregruppe
Torstein Stråtveit
e-post: Torstein.Stratveit@bergen.kommune.no
telefon: 48 26 60 70

for Kristelig Folkepartis bystyregruppe
Eivind Skår
e-post: Eivind.Skar@bergen.kommune.no
telefon: 98 03 70 78

for Pensjonistpartiet
Rolf Erik Søreide
epost: rolf.soreide@bergen.kommune.no
telefon: 92 85 58 33


Felles kontaktinformasjon for alle gruppesekretærene:

Postadresse: Bergen kommune, Postboks 7700, 5020 BERGEN

Besøksadresse: Magistraten, Rådstuplass 5

Telefon Bystyrets kontor: 5556 6404

___________________________________________