På grunn av arbeid på hovedvannledningen vil vannet bli stengt til noen adresser i området rundt Skivebakken torsdag 11.august fra kl.08:30. Arbeidet forventes ferdig i løpet av dagen.
På grunn av arbeid på hovedvannledningen vil vannet bli stengt til noen adresser i området rundt Løvstakklien onsdag 10. august fra kl. 12:30. Arbeidet forventes ferdig i løpet av dagen.
På grunn av arbeid på hovedvannledningen vil vannet bli stengt til noen adresser i området rundt Nedre Ulsetskogen torsdag 11. august fra kl. 11:30. Arbeidet forventes ferdig i løpet av dagen.
På grunn av akutt brudd på privat fellesledning er vannet stengt til noen adresser i området rundt Våkleivbrotet onsdag 03. august fra. Arbeidet er påbegynt.
Vannposten ved Stendafjellet er midlertidig ute av drift fra 18. juli på grunn av anleggsarbeid. Forventes å være i drift igjen i slutten av august.
Vi fornyer avløpsrør, og for å unngå å grave opp gaten, støper vi nye plastrør inn i eksisterende avløpsrør. For å herde de nye rørene brukes vanndamp.
Omfattende spyleplaner sørger for at vannledningsnettet i Bergen blir spylt og rengjort systematisk. Dette for at kvaliteten på drikkevannet skal være så god som mulig.